Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

    Náš závodník Lukáš Novák o tomto víkendu vynechal závod ČP v Telči, protože se zúčastnil závodu EP juniorů ve švýcarské Ženevě. Celkově se mu dařilo lépe, než před 14 dny v holandském Holtenu. K průběhu závodu nám řekl:

 Na startu jsem si nemohl ani vybrat startovací místo kvůli mému vysokému startovnímu číslu 71. Zbylo na mě místo hned úplně u kraje vlevo. Byl tam silný proud takže od startu se nám špatně plavalo a favorito na pravém okraji byly ušetřeni té námahy. Vylézal jsem kolem 57. Místa . Průběh 250 m od vody jsem nasprintoval a díky tomu jsem byl na čele třetího balíku. Na cyklistické části jsme díky spolupráci s belgikým závodníkem a mím kamarádem Vosem, dojeli odpadlíky z prvního balíku a dojeli jsme i ten druhý balík a kde jsem také dojel votju, který vyplaval na krásném 5. Místě. Běžecká část vedla podél vody a mírným stoupáním po asfaltu. Na Prvním okruhu na běžecké části jsem se trápil kvůli 33 stupňovýmu vedru a vojta mě uběhl o 12 vteřin a propadl jsem se z 42. Místa na 46., ale v dalším kole jsem se osvěžil a rozběhl jsem to... Nakonec díky skvělému finishy jsem předběhl hodně lidí a nakonec z too bylo 39. Místo. Očividné díry mám v plavecké části, i když teď to bylo vykoupené špatným startovním místem. Běh se zlepšil, ale ještě tam je rezerva !  

Pro úplnost dodáváme, že startovalo 70 borců a výsledky můžete najít zde.

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)