Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

  V neděli 3.srpna proběhl po roce opět v Táboře závod ČP v triatlonu. Dospělí jeli spolu s juniory a dorostenci( ženské kategorie také tak) na tratích sprinttriatlonu a byl to závod mistrovský. Pro žákovské kategorie(tedy pro starší žáky) to byl nominační souboj o místa v sestavě českké žákovské reprezenrace na Závod olympijských nadějí v Karlových Varech.

Mezi mladšímu žáky se prosadil Jakub Heidrich, který se v závěru běhu prosadil na druhé místo. Závod starších žáků a žaček byl poznamenát překvapivě nížší účastí, ale držely se v popředí, pořadí se v průběhu plavání, cyklistiky a běhu několikrát promíchávalo a nakonec naše závodnice doběhly v pořádí Bělinová, Antošová, Heidrichová a Táborská na 4.-7.místě. V porovnání výkonů v sezoně a tomto závodě nakonec byly Natka, Bára a Anna nomnováni do družstva dívek pro ZON v K.Varech !

Gratulujeme. V závodě starších žáků tentokrát Semerád nestartoval, ale svými předchozími výkony byl nominován jako třetí v šestičlenné sestavě žáků.

V juniorském závodě startoval Lukáš Novák (závodili společně s dorostenci i dospělými, takže měli příležitost si porovnat síly jak s mladšími, tak se staršími). Lukáš podat spíše standartní výkon(moc mu nesedělo vedro) a dokončil na 16.místě absolutně, za dvěma dorostenci, ale druhý mezi juniory!  Také byl nominován na ZON v kategorii juniorů.

V ženském závodě nastoupila na start Petra Kuříková ( ta již závodí spíše více v zahraničí-např 14. na ME dospělých v Kitzbuhelu) a v ČR má startů již méně.

Od začátku se držela v popředí , po cyklistice byla vepředu uniklá Ruska Razarenova a za ní vyrazily ve dvojici Šimáková a Petra. Běžely se dva okruhy, po prvním byly české dvě závodnice stále spolu, ale na stadion vběhla druhá(za vedoucí Ruskou) bohužel Šimáková již s menším náskokem před naší Petrou(tahala hodně špice při cyklistické části a pak se jí překvapivě neběželo úplně dobře, přestože si do běhu hodně věřila)

Pořadí v závodě 1.Ruska Razarenova, 2.Šimáková, 3.Kuříková ale v pořadí M ČR máme stříbro !  

Závodníci našeho oddílu tedy tentokrát 2x stříbrní(Kuříková, Heidrich)  a 5 nominovaných na Závod olympijských nadějí (Bělinová, Antošová, Heidrichová, Semerád, Novák L.) a lenka Táborská je druhou náhradnicí.

V soutěži týmů jsme obsadili skvělé páté místo.

Příští závod ČP je u nás v Jablonci n.N. !!! v sobotu 9.srpna Příjďte se na nás podívat a podpořit, nebo ještě lépe-pojďte si vyzkoušet triatlon na vlastní kůži :-)

Tratě jsou připraveny sice náročné, ale spravedlivé a nádherné - vše uprostřed města a v blízkém okolí přehrady... start žákovských kategorii je v 10-11,15ho. závod hlavní startuje ve 13hod. 

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)