Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

        O víkendu, tedy upřesněno v sobotu 19.7. , pokračoval seriál závodů ČP                v triatlonu, tentokráte v Telči. Dospělé kategotie zde měly M ČR v olympijském triatlonu, pro ostatní to byl běžný závod ČP.

Náš oddíl měl zastoupení v žákovských kategoriích

Nejprve šel na start mladší žák Jakub Heidrich. Závodil v objemech 0,3-5-2km.         Krátce po startu plavání šel do čela a opět se mu podařilo vyhrát plaveckou část, dnes s náskokem dokonce cca 12". Cyklistiku absolvoval na novém kole a přijel      do depa na třetím místě. A na vynikajícím třetím místě také doběhl, když jednoho soupeře předběhl a jeden předbehl jeho. Jakub dosáhl druhého nejlepšího času      v běžecké části a hlavně vystoupal na stupně vítězů.

Pro starší žáky byl tento závod vyhlášen jako první nominační na Závod olympijských nadějí-bojovalo se dnes o jedno místo-tedy pouze vítěz.

Nezi staršími žáky jsme měli Martina Semeráda a Báru Antošovou s Aňou Heidrichovou. Martin měl tentokrát výborného soupeře-plavce Zikmunda, který nasedal na kolo 35 sek. před Martinem a hned od začátku ukazoval, že je výborně připraven? Martin nasedal na kolo cca šestý, předjížděl jednoho soupeře za druhým až na jednoho-Zikmunda. Ten do poslední části vybíhal s konfortním náskokem téměř jedné minuty. A Martin se s tím nesmířil, běžel skutečně velmi rychle a v dlouhé rovince před vbíháním na námestí soupeře před sebou již viděl, ale úplně náskok se mu zlikvidovat nepodařilo. Doběhl druhý o pouhých 14 sekund !!! Opět podal výborný výkon.

Naše děvčata byla po plavání sedmém(Áňa)resp. desátém(Bára) místě. Na kole obě bojovaly, když dosáhly 6. a 7.času a polepšily si. Na běh vybíhaly Bára pátá a Áňa šestá. Ani v běhu se nenechali zahanbit a dokončili Bára na pátém místě o 7 sekund za čtvrtou a Áňa sedmá. Výsledky najdete zde.

Mistry republiky v olympijském triatlonu se stali olympionici z Londýna Vendula Frintová a Přemysl Švarc.

Další závod nás čeká za týden v nedalekém Mělníce. Po té bude závod v Táboře, který bude pro starší žáky druhým nominačním pro jmenování do družstva pro ZON v Karlových Varech. Svoji šanci má určitě Martin Semerád a Bára Antošová, o účast by se měly poprat i Bělinová, Heidrichová a Táborská.

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)