Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

  Po přestávce se uskutečnil další závod seriálu v daleké Opavě ( 4,5 hodiny cesty)

Startovali zde Jakub Heidrich(ml.žáci) a vedl si dobře, z vody dokonce vylézal jako první, na kole si trochu pohoršil a v cíli skončil pátý.

Martin Semerád z vody vylézal třetí, po kole byl druhý a výborným během se dostal na první místo.

Lukáš Novák startoval týden po závodě EP juniorů v Holtenu.Měl tento závod absolvovat po náročném běžeckém tréninku v týdnu a týden před dalším startem v EP juniorů v Genevě.

Zaplaval dobře, ale ve vodě si šlápl něšťasně na nějaký kámen ve vodě a způsobil si krevní podlitinu v chodidle(to se později ukázalo jako rozhodující)

Na kole se jelo opět bezhákovým způsobem a Lukáš si nepolepšil ani nepohoršil.

Vyrazil na běh s jasným cílem prosadit se proti soupeřům. Ovšem, když na trati dospěl až na místo, kde se probíhalo po štěrku, podlitina na chodile se ozvala naplno a bránila mu v rychlém běhu. Závod tedy dokončil se sebezapřením a předstihnout soupeře se mu nepovedlo. Skončil tentokráte 7.

Dospěláci Petr a Evžen obsadili tentokráte 17. resp. 20. místo.

Váš hlas: žádný (1 vote)